Special Valves & Tank Safety Systems - Özel Vanalar ve Tank Güvenlik Sistemleri

VAKUM VANASI

Hijyenik vakum vanaları, proses tesislerindeki hatları istemeden oluşan vakumlara (örn. sterilizasyon sonrasında) karşı korumak için kullanılır.

Vana, boruda belirli bir negatif basınç oluşur oluşmaz ön-gergili bir yay kullanılarak tetiklenir.

VARINLINE® NUMUNE ALMA VANALARI

Bu vanalar, ürünün mikrobiyolojik ya da kimyasal durumunun izlenmesi amacıyla rastgele numuneler almak için kullanılır. Uygun ürünler: partiküller içermeyen ve düşük viskoziteli medya; örn. su, bira, süt, posasız meyve suları.

VARITOP® TANK GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Tank güvenlik sistemi VARITOP®, vakum, yüksek basınç, gaz giriş çıkışı için gerekli temel bileşenlerle donatılan modüler bir sistemdir. VARITOP®, tank temizliğiyle birlikte, tankı basınç ve vakuma karşı korur, ilaveten gaz giriş ve çıkışını kontrol etmek için kullanılır. Siz müşterilerimiz, alternatif fonksiyonel cihazları temel bileşenlere ek seçebilir. Buna ek olarak, Varitop siz müşteri ihtiyaçlarına özel konfigüre edilerek kişisel bir tasarım haline getirilebilir. Sonuç, müşteri istekleri doğrultusunda düzenlenebilen bir fonksiyonel ünitedir.

VARIVENT® EMNİYET VANALARI

VARIVENT® Emniyet vanaları özellikle gıda, içecek ve ilaç endüstrileri için tasarlanmıştır ve DIN 11866 veya ASME BPE gibi ilgili tüm standart ve yönetmelikleri karşılamaktadır. Ölü bölge(yıkanamayan bölge) içermeyen vana giriş alanı ve opsiyonel tankın ya da hattın yıkanması sırasında pnömatik vanayı açma özelliği ile hijyenik yeterlilikler tamamen karşılanır. Geniş bir aseptik bağlantı seçeneği ile (yivli, flanşlı veya kelepçeli) vana, farklı gereksinimlere göre optimum şekilde bağlanabilir.

VARIVENT® KONTROL VANALARI

VARIVENT® sisteminin modüler tasarımı, vananın prosese optimum adaptasyonu için çok sayıda opsiyonel uygulama imkanı sunmaktadır. Portföyde iki farklı vana tipi bulunmaktadır.

VARIVENT® NUMUNE ALMA VANASI IT

IT Tipi VARIVENT® numune alma vanası, sıvı ve viskoz medyadan az miktarda numune çekmek için kullanılır. Manuel ve Pnömatik aktivasyon aynı aktüatörle sağlanır. Farklı arayüzler, geniş bir uygulama yelpazesi sağlar

VARIVENT® NUMUNE ALMA VANASI T/09

VARIVENT® karışma önleyici numune alma vanaları, istikrarlı ürün kalitesi, yüksek verim oranı ve düşük işletme maliyeti, düşük bakım maliyeti, farklı medyaların güvenilir şekilde separasyonu, CIP/SIP-kabiliyeti ve düşük bakım gereksinimi ile diğerlerinden ayrılır.

VARIVENT® SABİT BASINÇ VANASI

VARIVENT® sabit basınç vanaları, vananın giriş basıncını sabit seviyede ayarlamak için kullanılır. Herhangi bir prosesle-alakalı dalgalanma olması halinde, vana açılır veya kapanır. Gereken ürün basıncı, aktüatöre verilen hava besleme basıncı ile ayarlanır. O nedenle sabit hava kontrol basıncı gerekir.

Hygienic Valves and Components

 HEMEN ARAYIN !
 WHATSAPP