Control Valves - Kontrol (REGÜLASYON) Vanaları

ASEPTİK KONTROL (REGÜLASYON) VANALARI RV

Aseptomag® tek-yataklı kontrol vanaları akış, basınç, sıcaklık veya aseptik işleme tesisindeki dolum seviyesi gibi kati ayar ve kontrol parametreleri için kullanılır.

Bir elektro-pnömatik konum kontrolörü, pnömatik aktüatörü kontrol ederek vana gövdesinin hassas şekilde ayarlanmasını sağlar. Ürün alanını dış kontaminasyonlara karşı hermetik olarak yalıtmak için, kaynaklı bir paslanmaz çelik körükler kullanılır. Bu özel tasarım ve Tefasep®’den yapılma dayanıklı vana yatak sızdırmazlığı, optimum proses ve ürün güvenliğini garanti eder.

ASEPTOMAG® RVIN KONTROL VANALARI

Aseptomag® tek-yataklı kontrol vanaları akış, basınç, sıcaklık veya UltraClean (Temiz Oda) ve aseptik işleme tesislerindeki dolum seviyesi gibi kati ayar ve kontrol parametreleri için kullanılır. Ters kontrol vanası özellikle ürünün vanaya körük tarafından girdiği uygulamalar için tasarlanmıştır.

Ürün alanını dış kontaminasyonlara karşı hermetik olarak yalıtmak için, kaynaklı bir paslanmaz çelik körük kullanılmıştır ve optimum proses ve ürün güvenliği sağlar. Konvansiyonel kontrol vanalarının aksine ters kontrol vanasının kontrol çizgisi, körüğün zıt yönüne bakan taraftadır, böylece ürünün vanaya körük tarafından girdiği uygulama proseslerinde bile akış yönüne karşı kapatılabilmektedir. Bir elektro-pnömatik konumlandırıcı, pnömatik aktüatörü kontrol ederek vana gövdesinin hassas şekilde konumlandırılmasını sağlar.

D-TEC® P/DV KONTROL VANALARI

D-tec® kontrol vanaları akış, basınç, sıcaklık veya işleme tesisindeki dolum seviyesi gibi kati ayar ve kontrol parametreleri için kullanılır.

Bir elektro-pnömatik konum kontrolörü, pnömatik aktüatörü kontrol ederek vana gövdesinin hassas şekilde ayarlanmasını sağlar. D-tec® gövde diyaframı, atmosferdeki mikro-organizmaların ürüne girişini önler ve böylece ürün ve proses güvenliğini artırır.

 

Aseptic Valves and Components

 HEMEN ARAYIN !
 WHATSAPP