Double Seat Valves - Çift Yataklı Vanalar

CIP & GAZ BLOKLARI İÇİN VARIVENT® KARIŞMA ÖNLEYİCİ KESME VANALARI

VARIVENT® C ve K tipi karışma önleyici vanalar, CIP sistemleri veya gaz blokları boru bağlantılarında iki farklı ürünün karışmadan ayrılması için kullanılmaktadır.

VARIVENT® 24/7 PMO

24 / 7 PMO Valve® 2.0, PMO-regülasyonlu sistemlerde kullanım için standartlaştırılmış ve özel tasarımlı bir vanadır. 24 / 7 PMO Valve®, GEA’nın bir tescilli ticari markasıdır. Vana içindeki iki hattan birinde ürün taşınırken, sızıntı odasını temizlemek için yatak kaldırmanın uygulandığı, PMO-regülasyonlu sistemlerde kullanımı onaylanmış çift-yataklı vanalardır. Böylece ürünle temas eden tüm vana parçaları üretim prosesi ile aynı anda temizlenme imkanı bulur. Bu şekilde vanalar, 7/24 esasında kesintisiz üretime imkan tanırlar.

VARIVENT® KARIŞMA ÖNLEYİCİ KESME VANALARI

VARIVENT® çift-yataklı vanalar, boru bağlantılarında farklı ürünlerin karışmadan transferi için kullanılır. VARIVENT® modüler sistem yapısı, vananın prosese optimum şekilde adapte edilmesi için bir çok opsiyonel versiyonun mevcut olduğu anlamına gelmektedir.

 

VARIVENT® KARIŞMA ÖNLEYİCİ KESME VANALARI, PİG YAPILABİLİR

Bu vananın bir özelliği, muhafazanın silindirik tasarımından bir pig topunun aktarılabilmesidir. Pig teknolojisi, işleme adımı sonrasında değerli ürünlerin geri kazanımını sağlayarak boru içindeki ürün kalıntılarını minimuma indirir.

VARIVENT® KARIŞMA ÖNLEYİCİ YÖN DEĞİŞTİRİCİ VANALAR

VARIVENT® yön değiştirici mixproof vanalar, bir hattan gelen ürünün iki farklı hatta ayrı zamanlarda dağıtılmasını sağlayan, ilaveten iki farklı ürünün karışmasını önleyen yapıda valflardır.

VARIVENT® MX TİP KARIŞMA ÖNLEYİCİ VANA

Başarılı şirketlerin ve markaların ürünlerinde maksimum güvenlik - tüketicilerin ve kendi iş güçlerinin korunması bakımından kendilerini öncü olarak tanımladıkları yeni bir çağa giriyoruz.

VARIVENT® YATAK HAREKETLİ KARIŞMAYI ÖNLEYİCİ KESME VANALARI

VARIVENT® çift-yataklı vanalar, boru bağlantılarında uyumsuz ürünlerin karışmadan kesilmesi için kullanılır.

Hygienic Valves and Components

 HEMEN ARAYIN !
 WHATSAPP