Elektronik Pipetler

Verimli Proses Hazırlığı

E4 XLS+ elektronik pipetin ergonomik joystick kontrolü, konfigürasyonda ve protokollerin uygulanmasında kolaylık sağlar. Proseslerinizin her adımında hacim ve hızın tutarlı olmasını ve değişmemesini sağlayın. “Manuel” moduyla hassas hacim ölçümleri yapın, “Çoklu dağıtım” moduyla birden çok noktaya dağıtım yapın. Döngü sayacını otomatikleştirerek diğer detaylara odaklanabilir ve otomatik karıştırma veya otomatik dağıtım gibi seçeneklerle elinizi dinlendirebilirsiniz. Ayarları saklamak kolay olduğundan bu ayarları ilerideki proseslerinizde kullanabilirsiniz.

 

Ergonomik Pipet

Oldukça hafif ve istediğiniz elinizle kullanılabilecek şekilde tasarlanmış olan E4 XLS, elinize bir eldiven gibi uyar ve pipetleme sırasında olağanüstü derecede dengede durur. Özenle şekillendirilmiş parmak kancası rahat bir tutuş sağlar. Kullanım esnasında çok az güç gerektirir ve uç çıkarıcıya yerleştirilen silikon bir darbe emici, E4 ile çalışmayı kolaylaştırır. LTS’li modellerde, uç çıkarma gücü 0,6 kg’a kadar indirilmiştir.

 

Standartlara Uyumlu Pipet

E4 sayesinde; GLP/GMP standartlarına uyumluluğu sağlamak için pipet ayarlarını, protokolleri ve servis alarmlarını şifreyle korumak mümkündür. Servis kayıtları, döngüler ve durum verileri tamamen korumalı olup kontrolsüz değiştirilemez.

 

Verileriniz çok önemlidir. E4 XLS+ pipetleriyle alacağınız sonuçlara güvenebilirsiniz.

Mikropipetler ve Pipet Uçları

 HEMEN ARAYIN !
 WHATSAPP