Tek Kanalı Pipetler

Performansta Şampiyon Pipet

Rainin'in Pipet-Lite XLS+ manuel tek kanallı pipetler, yüksek oranda tekrarlanabilir sonuçları benzersiz konforla sağlamak için modern mühendislik ve yeniliği kaynaştırır. Yeni esnek contalar ve polimer uç çıkarıcılar, Rainin'in mevcut patentli LTSTM LiteTouch SystemTM ürünüyle birlikte, sorunsuz çalışma ve kontrol olanağı sağlar.

 

Kullanımı Rahat, Ergonomik Pipet

Hafif ve her iki elle de kullanıma uygun, sağlam Pipet Lite XLS+ piyasadaki en ergonomik manuel pipetlerden biridir. Her ele uyan ergonomik tasarımı, hafif tasarlanmış yayları ve “düşük sürtünmeli” conta teknolojisiyle hafif ve sorunsuz kullanım sağlarken, tekrar eden zorlamalardan kaynaklanan yaralanmaları önemli oranda azaltır. Özenle şekillendirilmiş parmak kancası rahat bir tutuş sağlar.

Rainin Pipet-Lite XLS+ manuel tek kanallı pipet, hem evrensel uç modelleri hem de düşük güçlü LTS modelleriyle mevcuttur. LTS’li modellerde, uç çıkarma gücü 0,6 kg’a kadar indirilmiştir.

 

Uyumlu pipet

Servis kayıtları, döngüler ve durum verileri XLS+ pipetin gömülü RFID etiketine kaydedilir, kurcalamaya karşı tamamen korumalıdır ve GLP/GMP standartlarına tam olarak uyumludur.

Otoklavlanabilir

XLS+ pipetler gerekli yerleri kolay otoklavlama için tasarlanmıştır: contalar dahil tüm sıvı ucu. Şaft ve uç çıkarıcılar kolayca sökülebilir ve otoklavlama performansı veya rahatlığı riske atmaz.

Mikropipetler ve Pipet Uçları

 HEMEN ARAYIN !
 WHATSAPP