Pipet Uçları

Pipet Ucu Kutusunda Çok Yönlülük

Siz söylediniz, biz dinledik, ardından bir model oluşturduk, test ettik ve mükemmel hale getirdik. Sonuç, açıldığında arkaya yaslanan, sökülebilen/takılabilen ve güvenli şekilde kilitlenerek kapanan, menteşe kapaklı, çok yönlü bir pipet ucu kutusu oldu. Masanın üstünden kazayla kayıp düştüğü takdirde mandal, kutuyu kapalı tutarak içerideki BioClean UltraTM uçları korur. Tek elle kolayca açılır. İleri düzeyde saflığa sahip, etkileşimin sıfıra indirildiği pipet uçları için, daha önce hiç bu kadar işlevsel bir pipet ucu kutusu olmamıştı

 

Menteşeli Kapak Ayrıca,

Çıkarılabilir Özelliktedir

Dikkatli bir tasarım ve hassas mühendislik sonucunda, kapağı 120°açık tutan bir menteşe üretilmiştir. 8 veya 12 kanallı pipetlerde tam veya kısmi yükleme için mükemmeldir. Daha fazla bastırdığınızda kutudan yumuşak bir biçimde ayrılarak; çıkarılabilen kapak işlevi görür.

Tek Elle Açılabilir

Rainin kutusunu standart bir masanın üzerinden düşürün, zemin ne kadar sert olursa olsun mandal kapalı kalarak uçları güvende tutar. Açmak istediğinizde ise, işaret ve başparmağınızla çok hafif bir biçimde bastırdığınızda mandal açılır.

Çok Kanallı Pipetler İçin Uygun

Pipetleriniz ister 8, ister 12 kanallı olsun, uç kutusunun çeperleri herhangi bir açıyla tam veya kısmi uç yüklemesine izin verecek şekilde konik hale getirilmiştir. Menteşeli formda bile, açılan kapak uç bölmesine tam ve engelsiz biçimde erişime olanak sağlar.

BioClean Ultra = Ultra Saf

%100 saf, el değmemiş polipropilenden yapılmış olan Rainin BioClean Ultra pipet uçları Sınıf 100.000 temiz oda şartlarında üretilmiştir. Bu uçlar, çok çeşitli yabancı maddelere yönelik olarak düzenli aralıklarla zorlu testlerden geçirilirler ve BioClean Ultra ile sektörde lider düzeydeki bu saflık ölçümleri çok daha zorlu ve kapsamlı hale getirilir: Ayrıca test uygulamamıza protein ve proteaz eklenerek proteomik araştırmacıları için algılama düzeyleri daha da güçlü hale getirilir. Onaylanan uçlar, kullanıma hazır olana kadar saflıklarını korumak için dikkatle paketlenir. BioClean Ultra hakkında fazla bilgi ister misiniz?

 

Mikropipetler ve Pipet Uçları

 HEMEN ARAYIN !
 WHATSAPP