Özel Mikropipetler

1μl – 50ml için Ayarlanabilir Tekrarlama Pipetleri

AutoRep E (elektronik) ve AutoRep S (manuel), kullanıcının yorgunluğunu azaltan ergonomik özelliklere sahip, zaman kazandırıcı hassas ve doğru tekrarlayıcı pipetlerdir. Esnek hacim aralıkları ve kolay değiştirilebilen geniş seçenekli pozitif yer değiştirmeli şırınga uçları, 1 μl – 50ml aralığındaki tüm sıvı bölüntüsü hacimlerinde hassas performans sergiler. (AutoRep S manuel versiyonu, sıvı bölüntüsü aralığı 2 μl – 5 ml).

 

  • AutoRep E, ihmal edilebilir ölçüde kullanıcı pipetleme kuvveti gerektiren yüksek hassasiyetli tekrarlayıcı pipetleme için mikro işlemci tarafından kontrol edilir. "Dağıtma", "Otomatik Dağıtma" ve "Pipetleme" modları ve “Öğren” işlevi, AutoRep'i, pek çok araştırma etkinliği için ideal yapmaktadır. Elektronik AutoRep E modeli, her bir Encode şırınga ucunun hacmini “okurken” bun varsayımsız veya hacim ayarı hatasız yapacak.

  • Sipariş Bilgileri: Pil takımı, şarj tabanlığı, AC adaptörü ve şu Encode şırınga uçlarından her biri dahil olmak üzere 1 µl ila 50 ml'lik elektronik versiyon: 0.5, 1.25, 2.5, 5, 12.5 ml.

  • AutoRep S: Hafif ergonomik manuel versiyon. Birlikte verilen hacim ayarı kartı kullanılarak kolay hacim ayarı. Yeniden doldurmak için ara vermenize gerek kalmadan 49 pipetleme adımı/dozuna kadar konforlu ve kullanımı kolay.

  • Sipariş Bilgileri: Raf montaj desteği, 2 taraflı hacim ayarlama kartı ve şu Encode şırınga uçlarından her biri dahil olmak üzere 2 µl ila 5 ml'lik ergonomik manuel versiyon: 0.1 ml, 1 ml ve 10 ml.

  • Şırınga Uçları: Yüksek kalitede önceden monte edilmiş, pozitif yer değiştirmeli şırınga uçları steril veya steril olmayan halde 10 farklı boyutta bulunur.

Mikropipetler ve Pipet Uçları

 HEMEN ARAYIN !
 WHATSAPP